PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766677}
5,6 584
oceny
5,6 10 1 584
Walking Out
powrót do forum filmu Walking Out

Plakat zerżnięty żywcem z polskiego filmu "Na Granicy"!!!!

Emsikraft

I twoja wypowiedź jest prostym przykładem na to jak niesprawdzone informacje i brak wiedzy w temacie na który się wypowiadasz, generują fałszywą treść.

Film powstał na podstawie opowiadania "Walking Out" autorstwa Davida Quammen'a. Opowiadanie po raz pierwszy zostało wydane drukiem w 1980 roku. Producent filmu podaje, że film powstał na podstawie tego opowiadania.

To polski film " Na granicy" stawia w niekorzystnym świetle, gdyż oznacza, że polski producent fabułę filmu oparł na kanwie wspomnianej powieści i nie poinformował o tym. Jeżeli rzeczywiście film "Na granicy" (nie oglądałem) jest tak podobny do filmu "Walking out", to polski producent dopuścił się plagiatu

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Bzdury koleś opowiada. To dwa zupełnie inne filmy.

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Koles czytanie ze zrozumieniem, jemu chodzi o plakat a nie tresc. I kto teraz jest przykładem braku kompetencji w temacie hah.

master_of_vinyl_donuts

Bzdura. Ja tu nie widzę żadnego podobieństwa.

master_of_vinyl_donuts

Chodzi o plakat nie o fabułę filmu.Nie moge ocenic ani krytykować czegoś czego nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones